12 березня 2025 року команда ГО "Волонтерський центр Запоріжжя" організувала два уроки мужності
Уроки відбулися за участі ветеранів російсько-української війни, у рамках нашого сталого проекту соціальної адаптації захисників України.
Вранці ми завітали до гімназії №33 Запорізької міської ради.
Тут воїни з позивними "Сушист" і "Шкода" розповіли школярам про сучасні військові технології на фронті, перебіг бойових дій та історії звитяги побратимів.
Велику цікавість у дітей викликали деактивовані російські окупаційні БПЛА - типу "крило", "Орлан-10" і FPV.
Діти мають знати правду про війну, і відтак "Шкода" показав їм її наслідки без прикрас.
Ніхто не лишився байдужим. І це головне.
Наступна подія - Козацький ліцей Запорізької обласної ради.
"Сушист" провів майстер-клас із поводження з БПЛА та розповів основні правила безпечної поведінки при виявленні таких "подарунків" від окупантів.
Такі зустрічі з молоддю сприяють популяризації позитивного образу захисників України, формують у цивільних шанобливе ставлення до військових, налагоджують комунікацію між ними.
Заходи відбулися за сприяння адміністрацій навчальних закладів.
Прес-служба ГО "Волонтерський центр Запоріжжя"
Немає коментарів:
Дописати коментар